[ Форум Бургас ] [ Добави сайт ] [ Добави обява ] [ Добави хотел ] [ Добави екскурзия или круиз ] [ Добави снимка ] [ Блог ]

Най-четеното за това денонощие:        В новини    В справочника
Най-четеното за последните 30 дни:    В новини    В справочника
Спорт

Юношите на „Черноморец” започнаха в зоната с победа
Първият отбор на „Черноморец-Бургас” започна зоналното първенство за юноши старша възраст с очаквана победа. В 1-вия кръг възпитаниците на треньорския тандем Владо Стоянов-Мирослав Кралев се наложиха като гости над „Созопол” с 2:1. В този мач шанс за изява получиха повече от резервите в състава на родените през 1991 и 1992 г.
текст на новината
Разгледана: 4652 пъти
Красимир Балъков: „Очаквам „Денят на отворените врати” да се превърне в истински празник за децата на Бургас”
Това заяви мениджърът на „Черноморец – Бургас” Красимир Балъков по повод Деня на отворените врати, който ще се проведе тази неделя от 10 часа на стадион „Лазур”. Той сподели, че най-малко 16 футболисти ще вземат участие в игрите с децата. Те ще бъдат разпределени на четири импровизирани игрища на официалния терен на стадиона, и там ще се провеждат футболните срещи и специалните тренировки, в които ще участват малчуганите.
Разгледана: 4392 пъти
Балъков: Влизаме в тежка серия със самочувствие и без контузии
„След петте мача, които изиграхме успешно, влизаме в тежка серия. Добре е, че натрупахме самочувствие и нямаме контузии преди трудните изпитания. Не изпитваме притеснения от спортно-техническо естество. Момчетата тренират с удоволствие”, заяви мениджърът на „Черноморец -Бургас” Красимир Балъков на традиционната си пресконференция преди всеки кръг от „А” група. На 19 септември /събота/ вторите във временното класиране играят от 19 ч на стадион „Лазур” с „Пирин”. Мачът е от 6-тия кръг на първенството.

Разгледана: 5015 пъти
Драматична загуба на ветераните на „Черноморец” след дузпи
Във финален двубой за излъчване на полуфиналиста от Югоизточна България в републиканския турнир на ветераните, бургаските „акули” загубиха драматично от тима на Ботев Пловдив след изпълнение на дузпи с 5:4.
Разгледана: 4147 пъти
Фернандес и Морис тренират с топка
Двамата контузени футболисти на „акулите” Адриан Фернандес и Матиас Морис тренираха днес наравно със своите колеги. Според лекарския щаб на тима, те са вече напълно готови за сериозните натоварвания, които ги очакват в шампионатните двубои.
Разгледана: 4340 пъти
Хубчев: Трудът и старанието на момчетата получиха възнаграждение
„Успехът срещу „Светкавица” няма как да не ме радва, но още повече съм доволен, че трудът и старанието на младите момчета получиха възнаграждение. Откакто поех отбора, мога да кажа, че съм впечатлен от професионалното усърдие, с което тренират”, коментира старши треньорът на „Черноморец-Поморие” Петър Хубчев след победата с 4:2 над тима от Търговище в 5-ия кръг на Източна „Б” група. Мачът, който се игра в Стара Загора, беше втори и последен от наказанието на поморийските „акули” с лишаване от домакинство.
„Акулите” – ветерани на четвъртфинал срещу „Ботев” Пловдив
В четвъртък от 17 часа на градския стадион в Сливен ще се изиграе финалната среща на ниво Югоизточна зона между ветераните на „Черноморец – Бургас” и „Ботев” Пловдив. И двата отбора достигнаха безапелационно до тази фаза на турнира, след като записаха впечатляващи резултати.
Разгледана: 4498 пъти
Орлин Старокин се върна в игра след контузия
Младият футболист изигра 45 минути за дублиращият отбор на „Черноморец – Бургас” срещу „Локомотив” Мездра. Старокин получи мускулна травма, а след това прекара и вирусно заболяване, като в продължение на три седмици се възстановяваше.
Разгледана: 4329 пъти
Първа победа за „Черноморец – Поморие”
Футболистите на „Черноморец – Поморие” спечелиха първи три точки в първенството на източна „Б” група, след категорична победа с 4:2 над „Светкавица” Търговище. Двата отбора се срещнаха в Стара Загора, тъй като Поморийските акули изтърпяват наказание за лишаване от домакинство, което изтече след този мач от петия кръг.
Разгледана: 4395 пъти
Футболистите на “Черноморец – Бургас” тренираха в Правец
Под ръководството на Красимир Балъков играчите направиха интензивна тренировка в петък след обяд. В самото начало на заниманието, мениджърът още веднъж постави акцента върху важността на предстоящия мач с „Локомотив” Мездра и призова към пълна концентрация своите футболисти.

Разгледана: 3919 пъти
„Черноморец – Бургас” изкара от релси мездренския „Локомотив”
„Черноморец – Бургас” изкара от релси „Локомотив” /Мз/, като го разгроми на неговия стадион с 5:0 в мач от петия кръг на първенството в „А” група. Домакините бяха с нулев актив и спешно се нуждаеха от точки, но „акулите” не им оставиха никакви шансове. Още в четвъртата минута Мартин Тошев откри резултата след силен удар от границите на наказателното поле. Само липсата на късмет и някои спорни решения на съдията Вихрен Манев лишиха „Черноморец” от втори гол до почивката.

Разгледана: 4576 пъти
И училищата ще помагат в кампанията на „акулите”
Денят на отворените врати, който ПСФК „Черноморец-Бургас” организира на 20 септември, беше включен като точка от дневния ред в проведеното на 10 септември /четвъртък/ работно съвещание с директорите на бургаски училища за регионалната образователна политика през учебната 2009/2010 г.
Разгледана: 5397 пъти
Мачът в Мездра ще се отразява на живо в сайта на бургаския клуб
Мачът на „Черноморец-Бургас” в Мездра срещу местния „Локомотив” ще бъде отразяван на живо и най-подробно в официалния сайт на клуба на адрес www.chernomoretz.bg. Феновете ще имат възможността да следят какво става на стадиона в железничарския град минута по минута.
Разгледана: 3969 пъти
„Черноморец-Бургас” се готви за битка в Мездра
„В Мездра ни чака мач на характерите, мъжки мач. Нееднократно казах на момчетата да се готвят за битка. От спортно-техническа гледна точка не се притеснявам, защото имаме добри футболисти, но борбата ще бъде много сериозна. Важно ще бъде и кой ще надделее в психологически план”, заяви мениджърът на „Черноморец-Бургас” Красимир Балъков на традиционната си пресконференция преди всеки мач от „А” група. В 5-тия кръг „акулите” гостуват на „Локомотив” /Мз/ на 12 септември /събота/ от 17 ч.
Разгледана: 4631 пъти
„Пълен напред” за малки „акули” в турнира за купата на БФС
Малки „акули” продължиха с „пълен напред” в турнира за купата на БФС. И децата /треньор: Георги Иванов/, и юношите старша възраст /треньори: Владо Стоянов и Мирослав Кралев/ на „Черноморец-Бургас” спечелиха безпроблемно областните финали на стадион „Лазур” срещу връстниците си от „Несебър”.

Разгледана: 5963 пъти
Страници:« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 |»